Türkçe Sınavı Eğitimleri

ÖN BİLGİ Formu!
Hemen ÜCRETSİZ Ön Bilgi Alın.
Türkçe Dil Eğitimleri

Gerek Türkiye’de Eğitim Almak, Gerek Çalışmak Gerekse De Göç Ederek Türkiye’ye Yerleşen Yabancı Uyruklu Kişilere Verilen Türkçe Eğitimlerimiz, 6 Kur Olmak Üzere Toplamda 100 Saatten Oluşur. Just English’te, yabancılara Türkçe eğitimlerinde yabancıların gündelik yaşamlarını idame ettirmeleri, dertlerini anlatabilmeleri, dil bakımından zorluk yaşamamaları doğrultulu bir eğitim sistemi yoktur. Kurumumuzda alfabeden başlayarak Türkçe deyim ve atasözlerine kadar uzanan, Türkçenin bütün gramer yapısını ortaya koyan bir eğitim sistemi vardır. Türkçe eğitimlerimiz, 6 kur olmak üzere her kur toplamda 100 saatten oluşur.


A1 (Başlangıç) Seviyesi

6 kurluk Türkçe eğitiminin başlangıç seviyesi olan A1 seviyesi sonunda: Öğrendiğiniz gramer konuları ile beraber tanışma diyaloglarından alışveriş, sağlık, temel ihtiyaç diyaloglarına, sesletimden, karşılaştırmaya, günlük hayatın anlatımından hobilere, planlara kadar gereken basit konuşmaları yapabilir, pek çok dile göre karmaşık ve zor olan Türkçenin mantığını kavramaya başlarsınız.

A2 (Ön Orta) Seviyesi

Yoğun bir gramer eğitimi alırsınız. Bununla birlikte öğrendiklerinizi pratiğe dökmeniz ve pratiğe dökerken doğru ifade etmeniz adına konuşma, yazma ve dinleme aktiviteleriniz de yoğunluk kazanır. A2 seviyesini başarı ile tamamladığınızda temel zamanları rahatlıkla kullanabilir, kendinizi daha rahat ifade edip, daha zengin kelime dağarcığı ile cümleler kurabilir, kimi karmaşık cümleleri anlayabilir duruma gelirler.

B1 (Orta) Seviyesi

B1 Seviyesinde gramer eğitiminiz yine yoğun olarak devam eder. Bu seviyenin sonunda birleşik zamanların büyük bir kısmını öğrenir ve aktif hale getirirsiniz. Konuşmanız artık akıcıdır. Günlük basit problemlerden derin üzüntülerinize kadar tarif edebilir, taşınmadan ülkeler arası komşuluk ilişkilerine kadar her konuda uzun uzun fikir beyan edebilir, Türkçenin folklorik unsurlarını öğrenmeye başlarsınız.

B2 (İleri) Seviyesi

B2 Seviyesinde gramer eğitiminiz devam eder, ancak artık Türkçenin gramatik mantığını tamamen çözdüğünüz için bu gramer yapısını pratiğe dökerken zorlanmazsınız. Her konuda oldukça akıcı konuşabilir, tartışabilir, Türkçenin folklorik unsurlarını artık anlayabilir hale gelirsiniz.

C1/C2 (Üst) Seviyesi

C1 ve C2 seviyelerini başarı ile tamamlayan öğrencilerimiz, artık Türkçenin tüm gramer yapısına hâkim olur, atasözlerinden deyimlere tüm folklorik unsurları kolayca anlar ve bunları kullanır duruma gelir, bir edebi türden akademik bir kaynağa kadar okuduğu tüm metinleri anlayabilir, gerek akademik gerek edebi her türden yazıyı kaleme alabilir, edindiği dili telaffuzda kusursuz hale getirebilir, Türkçenin tüm inceliklerini öğrenir.

Hemen Size En Yakın Şubelerimize Ulaşın

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Eğitim Almaya Hazır mısın?

Şimdi Bizimle Türkçe Öğren!

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Öğrenme Garantili Türkçe Kursu Eğitimleri İçin Hemen Ön Bilgi Formunu Doldurabilirsiniz.
Hemen TIKLA-ARA!
Ön Bilgi Hattı
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
ÖN BİLGİ Formu!
Hemen ÜCRETSİZ Ön Bilgi Alın.