Türkçe Sınavı Eğitimleri

ÖN BİLGİ Formu!
Hemen ÜCRETSİZ Ön Bilgi Alın.
Türkçe Dil Kursu

Gerek Türkiye’de Eğitim Almak, Gerek Çalışmak Gerekse De Göç Ederek Türkiye’ye Yerleşen Yabancı Uyruklu Kişilere Verilen Türkçe Eğitimlerimiz, 6 Kur Olmak Üzere Her Kur 100 Saatten Oluşur.


Just English’te, yabancılara Türkçe eğitimlerinde yabancıların gündelik yaşamlarını idame ettirmeleri, dertlerini anlatabilmeleri, dil bakımından zorluk yaşamamaları doğrultulu bir eğitim sistemi yoktur. Kurumumuzda alfabeden başlayarak Türkçe deyim ve atasözlerine kadar uzanan, Türkçenin bütün gramer yapısını ortaya koyan bir eğitim sistemi vardır.

Just English Dil Okulları bünyesinde yer alan Türkçe bölümü, Türk Dili ve Edebiyatı ve Türkçe alanlarında uzmanlaşmış akademik kadrodan oluşur. Just English, yalnızca bir dil okulu değil, büyük bir ailedir aynı zamanda. Bünyemize katılan herkes ailemize dâhil olur. Bu nedenle bir ailenin yerine getirmekle görevli olduğu tüm sorumlulukları fazlasıyla üstlenmiştir.

Eğitmenlerimiz, başka bir ülkede yaşamanın ne denli zor olduğunun bilinciyle aynı zamanda öğrencilerinin danışmanı, iyi veya kötü herhangi bir durum söz konusu olduğunda yanlarında yer alan arkadaşları olmayı da üstlenirler. Türkçe gibi zor bir dili, kendinizi yabancı bir ülkedeki yabancı bir kişi olarak hissetmeden, kolaylıkla öğrenmek, ailemize katılmak için sizleri şubelerime bekliyoruz.

Hemen Size En Yakın Şubelerimize Ulaşın

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Eğitim Almaya Hazır mısın?

Şimdi Bizimle Türkçe Öğren!

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Öğrenme Garantili Türkçe Kursu Eğitimleri İçin Hemen Ön Bilgi Formunu Doldurabilirsiniz.
Hemen TIKLA-ARA!
Ön Bilgi Hattı
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
ÖN BİLGİ Formu!
Hemen ÜCRETSİZ Ön Bilgi Alın.